ARCHIWUM

2012

 

 

 

 RAINBOWLAND (FCI)

 

   Home

   Nowości

   O hodowli

   O rasie

   Moje sznaucery

           

     

   Szczenięta

   Mioty

   Do sprzedania

   Linki

   Kontakt

    IN MEMORIAM

   CHAMPIONY

    RAINBOWLAND (FCI)

 

  stat4u

 

 PODSUMOWANIE ROKU 2012

Już 7 lat minęło odkąd przybyła do mnie pierwsza sznaucerka - czarno-srebrna HOSSA Dor-Now ... Był to rok wystawiania, sukcesów większych i mniejszych ...

 ALADIN Blues La Nanasim w tym roku odwiedził tylko wystawę miejscową w mieście Będzin i po raz kolejny potwierdził swoją klasę zdobywając Zwycięstwo Rasy u zagranicznej sędziny :)

KOKOSANKA Sweet Toys (FCI) w tym roku ukończyła Championat Polski, odwiedziła podwójną wystawę w Brnie (Czechy) zdobywając w pięknym stylu 2 CACIB-y oraz Zwycięstwo Rasy. Powtórzyła również zeszłoroczny sukces na wystawie Klubowej zostając Zwycięzcą Polskiego Klubu Sznaucera 2012. Dzięki uprzejmości Agnieszki Durlik, Jessi wyjechała do Rumunii gdzie wywalczyła Championat Rumunii oraz Grand Championat Rumunii. W maju wybrałyśmy się też na Wystawę Światową do Salzburga (Austria) gdzie Jessi wywalczyła 1 miejsce w klasie pośredniej zdobywając CACA, tym samym w porównaniu 3 dorosłych suk o CACIB została trzecią najpiękniejszą suka świata 2012 :))))

  Sasquehanna (FCI) NIEZAPOMINAJKA rozpoczęła i szybko ukończyła Młodzieżowy Championat Polski, rozpoczęła też drogę do dorosłego Championatu Polski.

 IN ESPECTATION OF YOU TM Von Portenschlag na międzynarodowej wystawie w Katowicach ukończyła Championat Polski.

W 2012 roku dołączył do mojej hodowli nowy piesek odmiany białej, który przyjechał z Hiszpanii z hodowli Blaylock - Blaylock MOVES LIKE JAGGER. Jest on przepięknym przedstawicielem swojej rasy i moją nadzieją na przyszły sezon wystawowy w 2013 roku.

W tym roku zamieszkał też z nami tymczasowo biały piesek z niemieckiej hodowli Of Taita's Ushabti - I AMORE BIANCO Of Taita's Ushabti. Amore zdobył wnioski na Championa Polski na 3 wystawach w tym jednej międzynarodowej. Do ukończenia Championatu Polski brakuje mu już tylko jednego wniosku z wystawy krajowej. Amore zostanie ojcem moich białych szczeniąt w przyszłym roku ;)))

W 2012 roku w mojej hodowli przyszły na świat 3 mioty szczeniąt a w tym : miot "C" - białych miniatur, "N" - miot pieprz i sól, oraz "L" - jedyny piesek czarno-srebrny.

     

ARCHIWUM 2007 - 2011

ARCHIWUM 2012 ROKU

ARCHIWUM 2013 ROKU

ARCHIWUM 2014 ROKU

ARCHIWUM 2015 ROKU

ARCHIWUM 2016 ROKU

ARCHIWUM 2017 ROKU