ARCHIWUM

          2007  -  2011         

5 lat z życia hodowli

RAINBOWLAND (FCI)

 

 

 RAINBOWLAND (FCI)

 

   Home

   Nowości

   O hodowli

   O rasie

   Moje sznaucery

           

     

   Szczenięta

   Mioty

   Do sprzedania

   Linki

   Kontakt

   CHAMPIONY

    RAINBOWLAND (FCI)

 

  stat4u

 

 

PODSUMOWANIE ROKU 2007

2007 był drugim rokiem życia mojej hodowli Rainbowland (FCI).

W tym roku do naszej rodziny dołączyła młodziutka suczka - sznaucer miniaturowy biały OLENA Grasant (FCI)

 

PODSUMOWANIE ROKU 2008

W tym roku urodził się pierwszy miot w mojej hodowli - miot "V". Matką została po raz pierwszy założycielka hodowli HOSSA Dor-Now "Kiara".

Narodziny drugiego miotu Kiary - miotu "X" - zakończyły kolejny burzliwy rok w mojej Hodowli - rok obfitujący w kilka bardzo miłych wydarzeń i sukcesów.

W tym roku Kiara ukończyła dorosły CHAMPIONAT POLSKI a tym samym zakończyła swoją karierę wystawową.

Olenka rozpoczęła i szybko ukończyła MŁODZIEZOWY CHAMPIONAT POLSKI, rozpoczęła dorosły Championat Polski oraz Interchampionat. Bardzo ładnie zaprezentowała się na Europejskiej Wystawie Psów Rasowych 2008 w Budapeszcie otrzymując ocenę doskonałą oraz tytuł Res.CAC.

Przez okres 4 miesięcy gościł u nas reproduktor IMPET Dzikie Pola (FCI) "Max". Obecnie mieszka blisko mojej hodowli u Państwa Foltinek wraz ze swoim bratem ŁYCAREM Dzikie Pola (FCI).

 

 PODSUMOWANIE ROKU 2009

Rok 2009 obfitował przede wszystkim w przygody związane z wystawami. Wraz z Olenką rozpoczęłam wojaże po Europie. Odwiedziłyśmy Słowację, Rumunię i Ukrainę a tym samym dorobek Olenki powiększył się o Championat Rumunii i Championat Ukrainy. W tym roku też Olenka skończyła dorosły Championat Polski.

Do mojej hodowli dołączyły również dwa nowe sznaucerki miniaturowe : czarno- srebrna suczka SERENA QUEEN Hajan Polonia oraz biały piesek importowany z hodowli Blues La Nanasim z Izraela - ALADIN Blues La Nanasim.

W połowie roku przeprowadziłam się wraz z rodziną oraz sznaucerkami do domu z działką gdzie psiaki do woli mogą cieszyć się przestrzenią w domu oraz swobodą na wolnym powietrzu.

W tym roku w mojej hodowli nie urodził się żaden miot szczeniąt.

 

 PODSUMOWANIE ROKU 2010

Rok 2010 przyniósł mi wiele nowych doświadczeń.

ALADIN Blues La Nanasim pokazał się na kilku wystawach polskich i zagranicznych co przyniosło mu rozpoczęcie Championatu Słowacji, Championatu Chorwacji, ukończenie Championatu Polski oraz ukończenie INTERCHAMPIONATU.

SERENA QUEEN Hajan Polonia (FCI) rozpoczęła karierę wystawową w liczących się juz klasach. Na 3 kolejnych wystawach Sara zdobyła Młodzieżowy Championat Polski. W tym też roku rozpoczęła swą drogę do Championatu Polski oraz CACIB-em z Sopotu rozpoczęła Interchampionat. Na wystawie w Raciborzu jej piękno zostało wyróżnione w konkurencji finałowej Best In Show Junior, którą ukończyła z lokatą II.

Dołączyła do nas młodziutka suczka w kolorze pieprz i sól - IN ESPECTATION OF YOU TM "Ina" importowana z argentyńskiej hodowli - Von Portenschlag, która była wystawiona na kilku wystawach, gdzie otrzymała tytuły Zwycięzca Młodzieży a jedną z wystaw (w Koszalinie) ukończyła z wyróżnieniem Best In Show Junior II.

W roku 2010 w mojej hodowli urodziły się dwa mioty szczeniąt : miot "A" białych miniatur oraz miot "Y" a właściwie jedynaczek z tego miotu czarno-srebrna miniatura.

W tym też roku do mojej hodowli dołączyła przepiękna biała suczka KOKOSANKA Sweet Toys (FCI) w domu nazywana "Jessi", córeczka równie pięknych i utytułowanych rodziców : V-ce Zwycięzcy Świata 2009 "Śnieżki" oraz Zwycięzcy Świata 2009 "Carlosa". Na początku przyszłego roku Jessi rozpocznie przygodę z wystawami.

 

 PODSUMOWANIE ROKU 2011

Minął 6 rok istnienia mojej hodowli, rok nowych doświadczeń, nowych osiągnięć, nowych przeżyć ...

OLENA Grasant (FCI) po długiej przerwie w wystawach w końcu została wystawiona na międzynarodowej wystawie w przepieknej Słowenii i w pierwszym dniu ukończyła INTERCHAMPIONAT a nazajutrz potwierdziła ten tytuł zdobywając kolejnego CACIB-a :))))))

 ALADIN Blues La Nanasim w tym roku odwiedził wystawę w mieście Satu Mare w Rumunii zdobywając tam Championat Rumunii i Grand Championat Rumunii. Ali został 9 raz ojcem, a jego dzieci osiągnęły juz wiele tytułów wystawowych w Polsce i za granicą :)

SERENA QUEEN Hajan Polonia (FCI) na swojej 3 wystawie w klasie dorosłej ukończyła Championat Polski. Zdobyła również Championat Rumunii i Grand Championat Rumunii. Do ukończenia Interchampionatu brakuje jej już tylko 1 wniosek CACIB.

KOKOSANKA Sweet Toys (FCI) w pięknym stylu zaczęła Młodzieżowy Championat Polski który ukończyła na 3 wystawach :) Jessi została również Młodzieżowym Zwycięzcą Polskiego Klubu Sznaucera 2011 + Zwycięzcą Rasy czym sprawiła mi ogromną radość :)) Na tej wystawie została też wybrana do finału BIS JUNIOR i zajęła miejsce I !!! Na innych wystawach również została wyróżniona dwa razy otrzymując BIS PUPPY II w Rumunii oraz BIS JUNIOR IV w Koszalinie oraz kilka razy otrzymując tytuł Zwycięzcy Rasy ;)

Do mojej hodowli w tym roku dołączyła też młodziutka czarno-srebrna suczka NIEZAPOMINAJKA z wieloletniej i uznanej hodowli Sasquehanna (FCI) której matka to piękna suczka Interchampionka i V-ce Zwyciężczyni Świata '09 KAMELIA oraz piękny piesek importowany z amerykańskiej hodowli Interchampion Bandsman's ON BROADWAY.

W roku 2011 w mojej hodowli przyszły na świat 3 mioty szczeniąt a w tym : miot "I" - pierwszy miot sznaucerów pieprz i sól, "B" miot - białych oraz "Z" miot - czarno-srebrnych miniatur.

 

ARCHIWUM 2007 - 2011

ARCHIWUM 2012 ROKU

ARCHIWUM 2013 ROKU

ARCHIWUM 2014 ROKU

ARCHIWUM 2015 ROKU

ARCHIWUM 2016 ROKU

ARCHIWUM 2017 ROKU